Vrijdag dames 4e Ronde 2020

VRIJDAG DAMES ; DE 4E RONDE
Poule 1 – 11.00-12.00  uur
1. Arine vd Meent & Jane van Vessem
2. Rachel vd Kley & Mariska Beumer
3. Martine van Haels & Frederike Kamphuis
4.Mireille Urban & Rozemarijn
5.Mieke de Jager & Nel Baar
6.Simone & Annita Willemsen

 
datum 28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27-mrt + prijsuitreiking
Baan 1 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag                
Baan 2 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag            
Baan 3 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag            

 


VRIJDAG DAMES ; DE 4E RONDE
Poule 2 –  12.00-13.00 uur
1. Astrid Janssen & Alette Zandbergen
2. Joke Thomass & Mieke & Jutte
3. Gina Jap Sam & Annette Onrust
4. Angelique & Laiat & Wilma
5. Maura & Annelies & Leny
6.Annelies Rechsteiner & Jennifer

 
28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27-mrt + prijsuitreiking
Baan 4 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag                 
Baan 5 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag                 
Baan 6 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag              

 


VRIJDAG DAMES ; DE 4E RONDE
Poule 3 –  12.00-13.00 uur
1.  Fatima & Jaqueline
2. Simone & Els Elenbaas
3. Els Vervaart & Caroline & Rita
4. Mieke van Eerde & Wil & Ina
5. E.v.d Veen & Wieke Broeders
6. Pom Broecks & Elly Thomassen

 
28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27-mrt + prijsuitreiking
Baan 7 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag                 
Baan 8 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag                  
Baan 9 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag                

 

VRIJDAG DAMES ; DE 4E RONDE
Poule 4 – 11:00 – 12:00
1. Charlotte jennen & Margot vd Plas
2.Nicole Soetken & Linda Smorenburg
3.Louise van Breemen & Ellen Meijer
4.Angelique Stuyvesant & Kirsten Floor
5.Mauke Leurs & Mary Dankbaar
6.Nanette Wielings & Desire Fikkert

 
28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27-mrt + prijsuitreiking
Baan 4 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag             
Baan 5 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag               
Baan 6 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag              

 
VRIJDAG DAMES ; DE 4E RONDE
Poule 5 – 13:00 – 14:00
1.  Cobi Udo & Nim & Henriette
2.  Hetty Kroon & Sylvia van Hemert
3.  Anke Dorenbosch & Sandra Geel
4.  Ellen Reijn & Tony & Jolanda
5.  Bianca van Mierlo & Caroline Steeman
6.  Nicole vd Valk & Goeleke

 
28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27mrt + prijsuitreiking
Baan 4 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag            
Baan 5 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag               
Baan 6 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag                 

 

VRIJDAG DAMES DE 4E RONDE
POULE 6  11.00 – 12.00
1. Josè Wolfhagen & Annemariek Friele
2. Marieke Schutte & Louise
3. Marijke Helmonds & Ellis Zeeuw
4. Hanneke Keur & Adrie vd Wetering

5. Joos Hakvoort & Corien van Herwaarden

6. Annemarie Fleming & Helga van Lochem

 
28-febr 06-mrt 13-mrt 20-mrt 27-mrt+ prijs
Baan 7 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag                 
Baan 8 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag                
Baan 9 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag