VRIJDAG DAMES ; DE 2E RONDE
Poule 1 –  12.00-13.00 uur 

1. Arine vd Meent & Jane van Vessem                              
2. Martine & Frederike Kamphuis               
3. Nel Baar & Gerda              
4. Simone & Annita Willemsen    
5. Wilma & Chompoo & Elze                              
6. Wendy Melville & Anneli Wicksel

 
   04-dec  11-dec  18-dec  08-jan  15-jan
Baan 4 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag  15-0                      
Baan 5 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag  0-12                    
Baan 6 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag                            

VRIJDAG DAMES ; DE 2E RONDE
Poule 2 – 12.00-13.00 uur  

1.  Gina Jap Sam & Annette & Mauke  
2.  Fatima & Jaqueline                
3.  Astrid & Alette         
4.  Joke Thomass & Mieke & Jutte              
5.  Charlotte Jennen & Margot                                 
6.  Nim & Henriette & Irene                     

 
   04-12  11-dec  18-dec  08-01  15-01
Baan 7 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag  7-4                
Baan 8 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag   7-5                
Baan 9 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag    11-3                   

VRIJDAG DAMES ; DE 2E RONDE
Poule 3 –  13.00-14.00 uur

1.Eelke van der Veen & Wieke
2.Els Vervaart & Caroline & Rita
3.Denise & Miriam
4.Mieke van Eerde & Jelly & Ina
5.Anke Dorenbosch & Sandra Geel
6.Hanna Suurland & Leone

 
     04-dec  11-dec  18-dec  08-jan  15-jan
Baan 7 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag   6-6                    
Baan 8 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag   3-7                 
Baan 9 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag                         

VRIJDAG DAMES ; DE 2E RONDE
Poule 4 –  11.00-12.00 uur 

1.Pom Broecks & Elly Thomassen                
2.Mary Dankbaar & Jolanda & Margot
3.Joos & Corien
4.Louise van Breemen & Ellen Meijer
5.Jaqueline Broecks & Josè
6.Hanneke Keur & Adrie vd Wetering

   04-dec  11-dec  18-dec  08-jan  15-jan
Baan 1 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag  5-9                 
Baan 2 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag   5-9              
Baan 3 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag  4-11                   

 
VRIJDAG DAMES ; DE 2E RONDE
Poule 5 –  11.00-12.00 uur 

1. Ellen Reijn & Tony & Jolanda                   
2.Bianca van Mierlo & Caroline Steeman
3.Nanette & Desirè
4.Hetty Kroon & Sylvia van Hemert
5.Annemarie Fleming & Helga van Lochem
6.Isabella & Connie

 
   04-dec  11-dec  18-dec   08-jan  15-jan
Baan 4 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag  6-11                 
Baan 5 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag  10-5                     
Baan 6 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
Uitslag   7-7                     

VRIJDAG DAMES DE 2E RONDE
POULE 6   11.00-12.00 uur

 

1.Marijke Helmonds & Ellis Zeeuw

2.Nicole van der Valk & Goeleke

3. Bianva de Leeuw & Karin Hooijen

4. Mariecke & Dorinne
5. Debby Thio & Hedwig
6. Bye

 
   4-dec  11-dec  18-dec  08-jan  15-jan
Baan 7 T1-T2 T1-T6 T1-T5 T1-T4 T1-T3
Uitslag inhalen?              

    

    
Baan 8 T3-T6 T2-T5 T6-T4 T5-T3 T4-T2
Uitslag    0-0               
Baan 9 T4-T5 T3-T4 T2-T3 T6-T2 T5-T6
uitslag  10-6